Aaberg Ärikeskuse Ärifilosoofia

Aaberg Ärikeskus on 14 aastase kogemusega kliendikeskne ärilist täisteenust pakkuv ettevõtte. Ajalooliselt oleme välja kasvanud raamatupidamisettevõttest. Samas nähes, et turul on väikestel ja keskmise suurusega ettevõtetel suur nõudlus täisteenuse järele, mis aitaks neil pühenduda oma põhitegevusele, siis oleme oma teenusevalikut vastavalt laiendanud.

Meie eesmärgiks on muuta ettevõtlus inimeste jaoks lihtsaks. Selleks pakkudes kõiki vajalikke ettevõtte põhitegevust toetavaid tegevusi. Samuti loome iga kliendi jaoks parima, just temale kohandatud lahenduse. Meie tugevuseks on stabiilsus ja turvalisus, mille tagab pikk kogemus erinevate sektorite äritegevuste toetamisest.

Meie tugevuseks on kõrge kvalifikatsiooniga töötajad, kes pühenduvad Sinu ettevõtte paremale käekäigule. Meie eeliseks on sõbralikkus ning teenuste kõrge kvaliteet, mis kohandatud just Sinu ettevõtte vajadustele.

Püüame oma klientidele kasulikud olla, pakkudes neile mitte ainult raamatupidamisteenuseid vaid ka kõiki vajalikke lisateenuseid, mis aitavad neil oma ettevõtet juhtida ning kasvatada. Seepärast arendame pidevalt uusi teenuseid ja tooteid.

MEIE VÄÄRTUSED

Sõbralikkus:

Klientide eest hoolitsemine ja nende mugavus on meie suurimad väärtused.

Usaldusväärsus:

Usaldusväärsed inimesed on professionaalsed, oskuslikud ja usaldustäratavad.
Inimesed saavad meid usaldada, sest me peame oma lubadusi ning täidame oma kohustusi tarbijate, klientide, omanike ja ühiskonna ees.

Oleme vastutustundlikud:

Tööandjana tunneme vastutust arengu eest. Tegutseme selle nimel, et vähendada oma tegevuse negatiivset mõju keskkonnale ning pakkuda oma töötajatele turvalist, tervisesõbralikku ja innustavat töökeskkonda.

MISSIOON

Teeme ettevõtluse inimeste jaoks lihtsaks:

  • Ettevõtlus põhineb inimestevahelistel suhetel. Ettevõtja põhitöö on suunatud oma äriidee realiseerimisele ja sellele peaks olema pühendatud kogu tema energia.
  • Meie teenused võimaldavad ettevõtetel tegeleda oma äri arendamisega jättes kogu bürokraatliku asjaajamise meie hooleks.

VISIOON

Loome ettevõtluse uue standardi:

  • Uus standard tähendab, et KÕIK võivad olla ettevõtjad. Ettevõtte asutamine ja haldamine on tänu meile kõigile jõukohane. Meiega on lihtne alustada ettevõtlust, mis võimaldab oma ideid ellu viia ja saada sellest kasu.
  • Me oleme esmavalik inimestele, kes soovivad oma jõupingutused suunata arengusse.

Kontakt

Enn Peil

Ettevõtte juht ja omanik

+372 646 2211

info@aaberg.ee