Aabergi teenused hõlmavad ettevõtte asutamist ja selle igakuist raamatupidamist. Samuti pakume virtuaalkontori lahendust, erinevaid juriidilisi teenuseid ning ettevõtte likvideerimise teenust.

Teenused

 • Alustavale ettevõttele
  Pakume tuge kõiges, mis puudutab ettevõtte asutamist ja selle bürokraatia korraldamist. Millist firmat asutada? Kus see registreerida? Kuidas raamatupidamine korraldada? Meie teame sellele juba vastust. Jäta korraldamine meie hooleks ja pühendu ise oma ärile.
 • Tegutsevale ettevõttele
  Lisaks igapäevasele äritegevusele pead leidma aega ka oma ettevõtte raamatupidamise jaoks. Tüütu? Meie jaoks mitte! Pakume laia valikut erinevaid raamatupidamisteenuseid igas suuruses ettevõttele.
 • Ettevõte likvideerimine
  Oled otsustanud ettevõtte lõplikult sulgeda? Peale otsuse tegemist on võimalik see kas müüa või likvideerida. Ettevõtte likvideerimine on aeganõudev protsess, mis sisaldab erinevaid maksu- ja äriõiguslikke riske. Jäta see meie mureks.
 • Büroohotell
  Oled uue või juba toimiva ettevõtte omanik ning otsid uut üüripinda? Säästa oluliselt raha ning aega valides büroohotelli teenuse.

Tagasiside

Partnerid